fbpx
 

TurnajeMedzinárodný hokejový turnaj s účasťou Lučenca

24. júna 2018
Pohár HŠ Be The Best Košice JUN 2018
Pohár HŠ Be The Best Košice JUN 2018
Pohár HŠ Be The Best Košice JUN 2018
Pohár HŠ Be The Best Košice JUN 2018
Pohár HŠ Be The Best Košice JUN 2018

Košice. Cez víkend (16. – 17.6.2018) sa naši malí hokejisti (ročník narodenia 2010 a mladší) zúčastnili dvojdňového, hokejového, medzinárodného turnaja o pohár HŠ Be The Best v Košiciach za účasti desiatich mužstiev: KHL Zagreb ,,A“ a „B“, Sršne Bratislava, HŠ Be The BEST Girls a Boys, Cassovia Red Eagles „A“ a ,,B“, Agility One, HC 07 Detva a HC Lučenec.

Po necelých troch mesiacoch bez tréningu na ľade sa naše deti išli schladiť a zabojovať do krásnej, modernej hokejovej haly „Arény Sršňov“. Ostatné mužstvá sa pripravujú na ľade celoročne alebo s pár mesačnou prestávkou, ale lučenčania ukázali, že aj napriek tomuto hendikepu majú srdce pre hokej.

Po prvom turnajovom dni si deti pozreli krásu mesta Košíc a tešili sa na ďalší deň na ľade. Naši neskončili síce na popredných miestach, ale na ľade odovzdali všetko, čo sa naučili a získavali zápasové skúsenosti. Bola radosť pozerať sa na nich, ako sa snažia a bojujú jeden za druhého. Turnaj sa ukončil odovzdaním medailí, pohárov a vyhlásením najlepších hráčov.

Za HC Lučenec bojovali: Juraštík Lukáš, Barcaj Pravko, Boroš Teo, Vojtek Michal, Vojteková Sofia, Mázor Matúš, brankár: Iványi Adam, tréner: Lukáš Plešavský

Veľká vďaka patrí malým hokejistom za predvedené výkony, rodičom za to, že prišli s deťmi stráviť slnečné počasie a víkendovú pohodu športom. Ďalej ďakujeme organizátorom turnaja z Lučenca: trénerovi HC Lučenec Lukášovi Plešavskému, Stanislavovi Polomskému a celému tímu HŠ Be The Best za skvelú organizáciu celého turnaja.

STAŇTE SA AJ VY ČLENOM NAŠEJ HOKEJOVEJ RODINY!

Staňte sa súčasťou klubu HC LUČENEC

Hokej rozvíja schopnosti na ľade, ktoré budujú základ pre celý život. Hokej podporuje okrem atletickej zdatnosti aj sebadôveru, hrdosť, sústredenie a zodpovednosť. S dôrazom na zábavu je hokej hrou, ktorá sa užíva celý život.

Nepremeškajte žiadnu NOVIKU

Nenechajte si ujsť naše najnovšie informácie o klube a zaujímavosti zo sveta hokeja. Sledujeme úspechy našich hokejistov.