fbpx
 

Podpora hokejaZo školy na zimák – prezentačné podujatie UMB Hockey team

9. decembra 2017
5
4
3
9
11

5. decembra 2017 sa naši chlapci zúčastnili podujatia Zo školy na zimák, edícia základné školy v Banskej Bystrici. Prostredníctvom tohto projektu, chce UMB Hockey team mládeži prezentovať myšlienku spojenia štúdia na vysokej škole a hrania hokeja, spojenie kariéry a športovania. Podujatie prinieslo sprievodné prezentačné a športové aktivity ako aj univerzitný hokejový zápas UMB Hockey team vs. Shields Olomouc.

Podujatie organizovali ZŠ M. R. Štefánika Lučenec a HC Lučenec ako spoločnú aktivitu, ktorú sme chalanom pripravili aj ako odmenu. Chlapcov sprevádzal kondičný tréner a pedagóg ZŠ M. R. Štefánika v Lučenci Mgr. Marek Pentka. Ďakujeme aj rodičom, ktorí sa podujatia zúčastnili.

 

 

 

STAŇTE SA AJ VY ČLENOM NAŠEJ HOKEJOVEJ RODINY!

Staňte sa súčasťou klubu HC LUČENEC

Hokej rozvíja schopnosti na ľade, ktoré budujú základ pre celý život. Hokej podporuje okrem atletickej zdatnosti aj sebadôveru, hrdosť, sústredenie a zodpovednosť. S dôrazom na zábavu je hokej hrou, ktorá sa užíva celý život.

Nepremeškajte žiadnu NOVIKU

Nenechajte si ujsť naše najnovšie informácie o klube a zaujímavosti zo sveta hokeja. Sledujeme úspechy našich hokejistov.