fbpx
 

HomeO nás

https://www.hclucenec.com/wp-content/uploads/2020/01/8-scaled.jpg

HC LUČENEC
NAŠA VÍZA

Propagovať, podporovať, organizovať, koordinovať a rozvíjať hokejové programy pre všetky vekové kategórie a úrovne zručností hráčov v meste Lučenec.

Klub HC Lučenec sa zameriava na to, aby svojim členom a hráčom poskytoval jedinečný zážitok na ľade ale zároveň podporoval ich osobnostný rast. Naším poslaním je výučba životných lekcií prostredníctvom športu, ktorý sa točí okolo tvrdej práce a snaží sa dosiahnuť osobné aj tímovo zamerané ciele. Rešpekt, odhodlanie, zodpovednosť, tímová práca, disciplína a športové správanie sú veľmi dôležité atribúty osobnosti, ktoré pochádzajú z hrania pre HC Lučenec.

Vďaka nesebeckému úsiliu členov hokejového výboru, ktorý bojuje s množstvom hokejových a existenčných úskalí, spolu s realizačným tímom a pomocou priateľov klubu, sa HC Lučenec pýši tým, že obohacuje mládež o správne charakterové vlastnosti a pracovnú etiku nevyhnutnú pre úspech aj mimo svojej hokejovej kariéry v sociálnom a profesijnom živote.

Dajte svojim deťom príležitosť
Aké sú výhody hrania hokeja?

Klub poskytuje deťom príležitosť učiť sa a rozvíjať rôzne zručnosti.

Hokej je viac ako hra

Hokej rozvíja schopnosti na ľade, ktoré budujú základ pre celý život. Hokej podporuje okrem atletickej zdatnosti aj sebadôveru, hrdosť, sústredenie a zodpovednosť. S dôrazom na zábavu je hokej hrou, ktorú si musíte užívať celý život.

Celoživotné priateľstvá

Od väzieb vytvorených v šatni, až po vzťahy vytvorené na ľade vytvára hokej celoživotné priateľstvá. Toto kamarátstvo zdieľané na ľade aj mimo neho podporuje tímovú prácu a prirodzený rozvoj vodcovských schopností.

Pripravte sa na úspech

Od učenia sa k rovnováhe školy, zodpovednosti doma, času na štadióne a hrania s priateľmi, hokej povzbudzuje deti, aby sa učili zručnosti v oblasti riadenia času, ktoré im neskôr budú slúžiť vo všetkých aspektoch života. Jedinečný zdroj telesnej zdatnosti hokeja podporuje zdravý životný štýl.

Hokej je zábava

Vzrušenie, keď puk vyrazíte do ľadu na odtrhnutie, vzrušenie z skórovania vášho prvého cieľa alebo dosiahnutie úžasného šetrenia je možné vďaka povzbudzujúcemu prostrediu, ktoré poskytuje hokej, aby vyskúšal nové veci a rástol ako hokejista a človek.

https://www.hclucenec.com/wp-content/uploads/2020/01/1102-scaled.jpg

STAŇTE SA AJ VY ČLENOM NAŠEJ HOKEJOVEJ RODINY!

Staňte sa súčasťou klubu HC LUČENEC

Hokej rozvíja schopnosti na ľade, ktoré budujú základ pre celý život. Hokej podporuje okrem atletickej zdatnosti aj sebadôveru, hrdosť, sústredenie a zodpovednosť. S dôrazom na zábavu je hokej hrou, ktorá sa užíva celý život.

Nepremeškajte žiadnu NOVIKU

Nenechajte si ujsť naše najnovšie informácie o klube a zaujímavosti zo sveta hokeja. Sledujeme úspechy našich hokejistov.