fbpx
 

HomeTurnaje

Snažíme sa, aby naši hráči mali pri hraní športu čo najlepšie zážitky.4 dôvody, prečo organizujeme a navštevujeme hokejové turnaje

HOKEJ JE pre nás ZÁBAVA. A bodka.
https://www.hclucenec.com/wp-content/uploads/2019/10/be-the-best-2019-640x480.jpg

1. Utuženie tímu

Niektoré z najpamätnejších momentov z turnajov sa ani nestávajú na ľade. Od jazdy na autobuse až po posedenie pri najväčšom stole v reštaurácii,
čas strávený so spoluhráčmi mimo ľadu je skutočným budovaním tímov. Od rekreačných hráčov po reprezentantov, od prípravky po dorastencov  turnaje sú proste pre všetkých. Dajte svojmu tímu to, čo by mohlo byť zážitkom, ktorý sa dá zažiť raz za život.

https://www.hclucenec.com/wp-content/uploads/2018/06/dsc_7909-640x480.jpg

2. Tradícia

Organizovanie turnajov sa môže stať pre niektoré združenia každoročnou tradíciou. Často nazývaný „Pohár o“ či „miniliga“ alebo len proste „turnaj“. Tímy sa každoročne radi zúčastnia, a práve na pravidelných turnajoch sa vytvarájú priatelstvá a spolupráce ktoré pretrvávajú celý život. Mohol by to byť rok, v ktorom je na rade váš tím, aby pokračoval v dedičstve zastupovania vášho mesta a klubu v účasti?

https://www.hclucenec.com/wp-content/uploads/2018/04/img_0697-640x480.jpg

3. Nové tváre, nové miesta

Turnaje často privádzajú nových súperov, s ktorými by ste sa normálne nestretli počas pravidelných sezónnych zápasov. Je to skvelý spôsob, ako zistiť, ako sa tím pri hraní v novom meste postavý proti iným družstvám v ich veku. Využite čas mimo domáceho ľadu – preštudujte si propozície a najdite si čas aj na návštevu miestnych zaujímavostí, vďaka ktorým je každé miesto jedinečné.

????????????????????????????????????

4. Ciki Caki Ciki Cak

Turnaje ponúkajú veľa akcie v pomerne krátkom čase. Často to môže znamenať, že odohráte niekoľko zápasov za jeden deň. Zápas, pauza, zápas, obed a opať zápas. Je to pomerne nabitý harmonogram a preto si treba účasť dobre naplánovať. Zarezervujte si čas na dokončenie domácich úloh a samozrejme aj na oddych a relax pred ďalšou veľkou hrou. Je to rušný víkend.

Snažíme sa, aby naši hráči mali pri hraní športu čo najlepšie zážitky.

Domáce turnaje

Slovenské turanje

Zahraničné turnaje

STAŇTE SA AJ VY ČLENOM NAŠEJ HOKEJOVEJ RODINY!

Staňte sa súčasťou klubu HC LUČENEC

Hokej rozvíja schopnosti na ľade, ktoré budujú základ pre celý život. Hokej podporuje okrem atletickej zdatnosti aj sebadôveru, hrdosť, sústredenie a zodpovednosť. S dôrazom na zábavu je hokej hrou, ktorá sa užíva celý život.

Nepremeškajte žiadnu NOVIKU

Nenechajte si ujsť naše najnovšie informácie o klube a zaujímavosti zo sveta hokeja. Sledujeme úspechy našich hokejistov.