Hokejisti HC Lučenec úspešne reprezentovali klub aj mimo ľadu

28. decembra 20250
Dňa 26. decembra 2025 sa ulice mesta Lučenec zaplnili bežcami všetkých vekových kategórií počas tradičného Vianočného Behu Lučencom. Medzi účastníkmi nechýbali ani hráči a hráčky HC Lučenec, ktorí opäť ukázali, že športové srdce bije naplno aj mimo hokejového mantinelu.
Naši zástupcovia si v silnej konkurencii počínali viac než dôstojne.
Róbert Kolka predviedol skvelý výkon a zvíťazil vo svojej kategórii v behu na 3km čím potvrdil výbornú kondíciu a bojovnosť 💪🏆.
Magdaléna Faludi obsadila 10. miesto vo svojej kategórii v behu na 3km, pričom sa nestratila ani v náročnom tempe pretekov 🏃‍♀️🔥.
Sebastián Svoreň skončil na 8. mieste vo svojej kategórii a celkovo obsadil 19. miesto zo 661 ucastnikov behu Vladimíra Findru na 5km, čo je veľmi pekný výsledok v konkurencii množstva bežcov 👏.
Sme na našich hráčov a hráčky nesmierne hrdí a ďakujeme im za skvelú reprezentáciu klubu HC Lučenec aj mimo ľadu. Takéto výkony sú dôkazom toho, že poctivá práca, disciplína a klubová hrdosť sa prejavujú v každom športe 💛💙.
Jedno srdce, jedna vášeň, jeden tím! 💙💛
#HCLučenec#BehLučencom#ReprezentujemeKlub#HrdíNaNašich#ŠportomKZdraviu#JednoSrdceJednaVášeň#HokejistiMimoĽadu#Lučenec #MládežníckyHokej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CHCEŠ SA NAUČIŤ HRAŤ HOKEJ PRIDAJ SA K NÁM

Staňte sa súčasťou klubu HC LUČENEC

Nepremeškajte žiadnu NOVINKU